Dlaczego krówki reklamowe?

Słodycze

Jako, że firm jest coraz więcej, rośnie zapotrzebowanie na sposoby reklamy, ponieważ tradycyjne sposoby. Na przykład: reklamy w telewizji, internecie, ulotki, wizytówki są dość oklepane i większość przestała zwracać uwagę. Potrzeba innego sposobu, aby nasza firma zyskała w oczach klientów. Dlaczego więc nie zacząć rozdawać cukierków jako słodkich reklamówek? Nie trzeba daleko szukać przykładem mogą być krówki reklamowe, które są idealne właśnie do takich celów, wszyscy je lubią, więc od razu nasza firma będzie się słodko kojarzyła naszym klientom.

Warto zwrócić też uwagę na promocję w miejscach gdzie ludzie lubią spędzać swój wolny czas, będzie to owocowało jeszcze lepszym skojarzeniem, ponieważ złożą się na to dwa czynniki, a mózg człowieka jest stworzony w taki sposób, że zapamiętuje kojarząc ze sobą wydarzenia. Nasza firma zostanie więc nie dość, że zostanie skojarzona z przyjemnym miejscem, to na dodatek z przysmakiem wszystkich ludzi: cukrem! Będziemy, więc mogli być niemal pewni, że nasza firma zostanie wkrótce odwiedzona przez ową osobę.

Jest to idealny środek przekazania informacji o naszej firmie, ponieważ w przeciwieństwie do zwykłej ulotki nie wyląduje od razu w koszu. Nadruk jest również kluczową kwestią musi być ładny i przejrzysty, ponieważ co z tego gdy napiszemy niemalże wszystko o naszej firmie jeżeli będzie to nie do odczytania. Powinniśmy zawrzeć tylko najważniejsze kwestie, jak adres, lub numer telefonu, logo, oraz w skrócie to czym zajmuje się nasza firma, jeżeli nie jesteśmy się w stanie domyśleć po samym logo, inaczej nawet ta informacja jest zbędna. Tak zaprojektowane krówki reklamowe mają największe szanse przyciągnięcia klientów.

Zobacz więcej: Krówki reklamowe | Sklep krówki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *