Moda na filmowanie dronem

filmowanie dronem po krakowie

Drony to ostatni krzyk mody. Wprawdzie już od dawna są używane, ale ostatnio ich eksploatacja jest w fazie apogeum. Najbardziej powszechne wydaje się filmowanie dronem. Należy jednak uważać, bo nie wszystko i nie wszystkich można filmować. Należy najpierw uzyskać odpowiednią zgodę.

Drona można kupić lub wynająć. Wynajem drona jest o tyle korzystniejszy, że nie musimy martwić się o jego konserwację. Film, który nagramy filmując kamerą umieszczoną na dronie zafunduje nam ogromną frajdę. Zdjęcia z lotu ptaka są niesamowite!

Filmowanie dronem na przykład po mieście Kraków pozwoli nam zobaczyć znane i piękne zabytki z pozycji, z której jeszcze nie oglądaliśmy ich osobiście. Jednak chyba najpiękniejsze wrażenia przyniesie nam filmowanie cudownych przestrzeni i krajobrazów o charakterze przyrodniczym. Niesamowite widoki pól, łąk, gór, lasów, jezior i rzek zapiszą nam się na stałe w pamięci. Cudowne przeżycie gwarantuje również filmowanie dronem morza i jego brzegów.

Do również ciekawych należy filmowanie wymarłych obiektów industrialnych. Istnieje pewnie wąskie grono miłośników tego typu fascynacji. Jednak te zainteresowania także przynoszą wiele satysfakcji.

Całkiem osobną rzeczą jest coraz częściej stosowane filmowanie dronem ślubów lub zamawianie takiej usługi na potrzeby reklamowe, a dokładniej mówiąc stworzenie nieprzeciętnych ujęć na przykład prowadzonego hotelu czy innego biznesu.

Na całe szczęście wraz z rosnącym popytem na filmowanie dronem przybywa również filmowców sprawnie posługujących się dronami. Należy jednak pamiętać przy filmowaniu o tym, że istnieje tzw. przestrzeń prywatna. Należy ją uszanować, by nie popaść w konflikt z prawem. W ogóle sięgając po tę usługę wybierajmy fachowców posiadających odpowiednie zezwolenia. Pozwoli nam to uniknąć ewentualnych rozczarowań.

W Krakowie filmowanie dronem znajdziesz tutaj: http://www.rentgrandfox.pl/dron/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *