O światłach ledowych

moduły ledowe

Oświetlenie to kwestia niezmiernie ważna w każdym obiekcie mieszkalnym, biurze, restauracjach czy centrach handlowych. Jednakże istnieją również inne obiekty, które wymagają porządnego oświetlenia. Są to kasetony reklamowe, banery, litery przestrzenne lub akwaria. Ich odpowiednie oświetlenie gwarantuje spełnienie wyznaczonej im funkcji. Tu z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju moduły ledowe.

Moduł LED to panel świetlny zasilany stałym napięciem 12V lub 24V. Ich główną zaletą jest ogromny potencjał świetlny. Dzięki nim oświetlenie nawet najbardziej rozległej powierzchni nie będzie problemem. Dodatkowo, moduły ledowe, są całkowicie wodoodporne. Odporność IP68 sprawia, że sprostają każdym wymagającym warunkom.

Światła dostępne są w różnych wersjach, o różnych mocach. Głównie spotkamy światła ledowe wymagające napięcia 12V o mocy od 0,5W do 1,5W. Istnieje możliwość zakupu paneli z jedną diodą led lub kilkoma. Przed zakupem warto zorientować się jak dużą powierzchnie okrywa dany model. Zależy to od mocy diody oraz soczewki, która rozprasza światło.

Odpowiedni design świateł pozwoli dobrać idealny model, który spełni nie tylko nasze wymagania oświetleniowe, ale również nada estetyki naszemu banerowi, reklamie lub akwarium. Przystępna cena, jakość wykonania i oszczędność na energii sprawia, że moduły ledowe, są coraz to popularniejsze. Moduł LED zapewnia nie tylko idealne światło, ale również oszczędność przy kosztach za energie. To sprawia, że jest to najlepszy kandydat kiedy zależy nam na porządnej i sprawnej instalacji świetlnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *