Słodycze reklamowe dobrą reklamą? – SPRAWDŹ!

Czekoladki reklamowe

Konkurencja wciąż rośnie a klientów coraz więcej. Każdy przedsiębiorca powinien zadbać o dobrą reklamę swojej firmy. Istnieje wiele gadżetów, począwszy od breloczków, skończywszy na kubeczkach. Wspaniałą reklamą są gadżety reklamowe, które podarowuję się swoim klientom. Jedną z tych rzeczy są słodycze. Słodycze jak wiecie kochają wszyscy, dlaczego by ich nie użyć jako gadżet reklamowy?

Zabawne jest to , że z marketingowego punktu widzenia cukierki mogą zwiększyć zyski firmy – jak? Na przykład – gdy trafia się losowy klient oczywiście oferuję mu się cukierka, po co? Taki klient na dłuższy czas będzie pamiętał nazwę Twojej firmy i na pewno do ciebie wróci, niezależnie od tego czy jest starszy lub młodszy, bo każdy lubi czasami zjeść coś słodkiego!

Na rynku istnieje obecnie bardzo dużo firm oferujących słodycze reklamowe. Jedną z takich firm jest firma superslodycze.pl. W asortymencie tej firmy są między innymi cukierki z nadrukiem, czekoladki reklamowe, ciastka reklamowe itp. Na każdym produkcie w tym sklepie można zaprojektować dowolny nadruk. Wszystkie cukierki zawinięte są w papierek z Twoim własnym logiem. Można dokupić również opakowania do cukierków kupowanych luzem. Do cukierków sklep oferuję przeróżne opakowania, kartonowe displaye, słoiki, pudełka „Clic Clac” itp., za to do czekoladek sztabki, drewniane szkatułki. Odchodząc od tematu cukierków, firma oferuję również miód, w którym również można spersonalizować własną etykietę. Miód może być prezentem dla stałych klientów, lub w gratisie jeżeli przekroczy się daną kwotę, wtedy klient chętniej wróci. Myślę że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, ponieważ jest to bardzo proste, a może przynieść duże korzyści.

Zobacz więcej: Czekoladki reklamowe | SuperSlodycze.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *