Włoskie smaki w Krakowie

kraków

Jesteś z Krakowa? Masz ochotę zasmakować specjałów klasycznej włoskiej kuchni? Znam miejsce, które musisz koniecznie odwiedzić!

Restauracja, o której piszę, zlokalizowana jest w centrum, w okolicy bardzo chętnie odwiedzanej przez turystów. Swój wyjątkowy charakter zawdzięcza starannie dobranemu menu w włoskim stylu. Pomimo tego, że w Krakowie powstało wiele tego typu miejsc, to jest inne i zachwyca swoją wieloletnią tradycją. Restauracje odwiedza każdego dnia wiele osób, jest bardzo popularnym miejscem spotkań towarzyskich. Jest to miejsce odpowiednie na romantyczną randkę z drugą połówką, czy także przyjemny wieczór ze znajomymi. W Da Pietro można zorganizować także firmowy bankiet, czy konferencje szkoleniową.

Przestronnie zaprojektowane sale, umeblowane i udekorowane we włoskim stylu zachwycają swoim wyglądem. W tym miejscu możemy zaspokoić, nie tylko swój głód, lecz także pragnienie doznań estetycznych. Miła i profesjonalna obsługa w restauracji jest jej kolejnym atutem. Sprawia to, że przebywanie w tym miejscu upływa w miłej atmosferze.
Oferta dań w menu jest bogata, począwszy od klasycznych włoskich pizz do mniej oczywistych przystawek. Na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Należy również wspomnieć, że restauracja ta słynie z szerokiego wyboru wspaniałych win. Każdy koneser doceni to miejsce. Można tu dostać najlepsze, klasyczne wina z Włoch, Polski oraz całego świata.

Osoby zainteresowane, mogą otrzymać więcej informacji na stronie internetowej restauracji pod adresem DaPetro!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *